Oferujemy szereg autorskich skutecznych szkoleń językowych opartych o Metodę Tom’a i podanych a la Tom. Zajęcia mogą odbywać się w siedzibie firmy, w Warszawie, poprzez Whatsapp/Skype z dowolnego miejsca na świecie. Polecamy szkolenia SALSA English, GraMATRIX, BUSINESS English, EVERYDAY English, ALCZRAI Starter. Wypróbuj za darmo.

SALSA English
Dobra salsa to sos z dobrych, świeżych składników odpowiednio przyrządzonych. Podobnie z kursem językowym SALSA English, jego świeże składniki to: Twoje bieżące potrzeby, cele, zainteresowania połączone z celem postępu w mówieniu, przyrządzone i serwowane a la Tom – czyli w oparciu o wiedzę, doświadczenie i intuicję lektora.

GraMATRIX
Matryca w naszej głowie odpowiedzialna za strukturę języka to delikatna rzecz. Niełatwo ją szybko zmodyfikować. Kurs GraMATRIX poprawia ową matrycę, połączoną z aparatem mowy, poprzez przyswajanie, powtarzanie i utrwalanie nowych strukur gramatycznych wraz, co ważne, z przyswajaniem odpowiedniej wymowy. Kurs przeznaczony dla tych, którzy czują się na bakier z gramatyką. Zdziwisz się, jak bardzo opanowanie melodii języka wpływa na poprawność gramatyczną i zrozumienie.

BUSINESS English
Kurs BUSINESS English ukierunkowany jest na rozwój umiejętności i słownictwa niezbędnych w życiu zawodowym. Na tym kursie odbudujesz swoją pewność siebie dzięki np. skutecznemu komunikowaniu się przez telefon, składaniu zamówień, przygotowywaniu ofert, przyjmowaniu gościa – klienta, etc. Poza aspektem ‘biznesowym’, kurs ten systematycznie rozwija różnorodność użycia struktur gramatycznych i dba o poprawność wymowy.

EVERYDAY English
Jeśli chcesz efektywnie porozumieć się na lotnisku, złożyć reklamację w hotelu, zarezerwować bilet lub opowiedzieć o sytuacji politycznej i zwyczajach w Twoim kraju, kurs EVERYDAY English jest dla Ciebie. Oprócz umiejętności językowych, podczas zajęć tego kursu opanujesz odpowiednie dla poziomu zaawansowania struktury gramatyczne, słownictwo oraz poprawną wymowę. Tematyka zajęć jest neutralna, choć czasem mogą się zdarzyć kontrowersyjne tematy – w końcu to kurs everyday English 🙂

ALCZRAI Starter
ALCZRAI Starter to kurs dla początkujących, którzy chcą spróbować swoich sił w nowym języku. ALCZRAI to wymowa zapisana polskimi literami angielskiego zwrotu I’ll try!, co oznacza, Spróbuję! Początki może nie są łatwe, ale na pewno ciekawe i zdrowe dla ciała, bo ćwiczyć będziemy nasz język, usta i pamięć 😉

Chętnie odpowiem na dodatkowe pytania!

Tom